Vyjádření k situaci se semafory na ulici Frýdecká

Vzhledem k řadě nepodložených informací, které se v souvislosti se semafory na Frýdecké začaly objevovat, si dovolujeme celou tuto záležitost uvést na pravou míru.

Je pravda, že dne 8. 10. 2017 došlo na ulici Frýdecká (u Tesca) k autonehodě, při které byl vážně poškozen stožár č. 2 se třemi návěstidly světelného signalizačního zařízení. Od té doby je světelné signalizační zařízení u Tesca mimo provoz. Poškozena byla rovněž všechna návěstidla. Tímto poškozením bylo nutno provést kompletní vypnutí SSZ v křižovatce.

Proč semafory dosud nesvítí?

Společnost Nehlsen Třinec, s.r.o., která má správu a údržbu SSZ v Třinci na starosti, se okamžitě spojila s dodavatelem zařízení, tj. firmou AŽD Praha, avšak vzhledem k tomu, že se jedná o atypické části, které dodavatel nemá skladem, budou nám tyto dodány až ve 44. týdnu 2017, tj. začátkem listopadu tohoto roku. Termín dodání nemůže naše společnost Nehlsen Třinec, s.r.o. nijak ovlivnit.

Vyjádření k situaci firmy

Dále se k nám dostala informace, že byly zmínky od nám neznámých osob o tom, že „Nehlsen krachuje, není schopen už provést ani takovou malou opravu, firma je na mizině, snad i v insolvenci.„

Na tyto výroky můžeme reagovat pouze tak, že se jedná o nepravdivou informaci, která nemá se stavem firmy nic společného. Naše současná situace je právě opačná, aktivně investujeme do rozvoje celé naší firmy a také hledáme nové kvalifikované zaměstnance do našeho početného týmu.

Budeme rádi za jakékoliv vaše dotazy, připomínky či kritiku. Pokud máte zájem o naše služby, problémy s odvozem odpadu nebo se chcete jen orientačně zeptat, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho Facebooku a také emailu public@nehlsen.cz